Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A (z) Messenger működése...

A (z) Messenger működése sajnos leállt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok...A telefonom egy ideje jelzett, hogy új rendszerfrissítés érhető el, ma tettem bele egy 16gb-os memória kártyát, mert nem volt hely, hogy frissítsem.

Frissítés után újra indítás stb, majd azzal a problémával találkoztam, hogy nem tudom használni a facebook messengert.

Amíg be írom a felh.név jelszó párost, addig működik, viszont amikor betölt és ki adja az utolsó üzeneteket, ott vége, semmit nem tudok csinálni, próbálom húzni a listát lefele, semmit nem csinál csak 2-3 mp után be zárt és az a hiba üzenet fogad, amit a kérdésnél már írtam. Nagyon sok mindent próbáltam már és ötletem sincs, hogy mit tegyek, órák óta ezzel b*sz*kszok.

Letöröltem, újratelepítettem, semmi...Töröltem a gyorsító tárat és az adatokat, semmi...Gyári adatok visszaállítását is próbáltam semmi. Nem tudom már, hogy mit tegyek. Ötletek? Valaki volt már így?


Ha ez számít:

Telefon: Prestigio Multiphone 545 Duo

Op.Rendszer: Android 4.4.2


2015. dec. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Kínai-argentin mobil?!

Ilyet még nem hallottam.

2015. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve!

A hiba a Messengerben és/vagy a rendszerben van. Jelentsd a dolgot, hátha kijavítják.

2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoftvert kellene cserélni rajta, ezen más nem segít.
2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már nálam is jelentkeznek hibák, nekem a 'Facebook' alkalmazás nem idul el. Ez sokakat érinthet, Google Play-en rengetegen panaszkodnak!

Esetleg töröld az alkalmazások frissítéseit és várd meg az újabb kiadásokat, amik megszüntetik a problémát.

2016. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató? A Vodánál rendben fut a Facebook, igaz, Samsung mobilon.
2016. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voda
2016. jan. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!