Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy j5-nek...

A Samsung galaxy j5-nek melyik verziójának van 16 GB belső memóriája?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont szeretnék venni, de 16 GB-os belső memóriával. teszteken és honlapokon van ahol 8gb-al írják valahol meg 16 GB-al, De nem írják hogy pontosan melyik típus, mert ebből a készülékből készült dupla sím kártyás is.

Valaki nem tudna megmondani hogy pontosan melyik verziója 16GB-os ?



2015. dec. 25. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő tipus 16 Gb-os, lehet hogy a szabad helyre gondoltak mert az android magában foglal 6-8 Gb ot és így marad 10 vagy 8 Gb szabad helyed.
2015. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziaa megvetted már a telefont? Ha igen akkor milyen? én is ilyet szerettem volna venni csak lebeszéltek róla :(
2015. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen telefont akarok én is venni, de jó lenne több vélemény a készülékről. Előző válaszoló, miért beszéltek le róla?
2015. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!