Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos zaklatás esetén mit...

Telefonos zaklatás esetén mit csináljak, hogy ne kelljen megvárni amig befejezik a hivást, hogy újra használhassam a telefonomat?

Figyelt kérdés
Már két napja zaklatnak, nem szeretném se kinyomni, sem felvenni, nem akarok rá semmit reagálni. Viszont ameddig hiv ez az átkozott nem tudom használni a telefonomat. Valahogy le lehet "csukni" úgy, hogy ne vegye észre az aki hiv én meg tovább tudjak böngészni stb a telefonomon? Helyesirásért bocsánat, hiányos a billentyűzetem.

2015. dec. 25. 13:14
 1/7 anonim válasza:
Letiltod az "ismeretlen" és "nem regisztrált" számokat (készülék típustól függően), akkor az illetőnek foglaltat fog jelezni, ha hívni próbál.
2015. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Nem lehet letiltani konkret szamokat? ( Csak mert nekem van ilyen funkcio), vagy ha egyszerüen a hivas visszautasitasra nyomsz ( magyarul kinyomod)?
2015. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sony xperia L

Kerestem beállitásoknál, de nem nagyon találtam mit hogy kellene :S

2015. dec. 25. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, valami blacklist programmal, ha a készülék magában nem tudja. De ha a a zaklató bele is szól, akkor azokat én csak rögzíteném és feljegyezném a hívások pontos idejét és ha folytatódik, akkor vannak adatok a feljelentéshez.
2015. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kinyomni azért nem szeretném, mert akkor tudja, hogy idegesit vele és annál jobban csinálja
2015. dec. 25. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Okos telefonod van?

Ajánlom figyelmedbe ez az alkalmazást:

Calls Blocklist - Call Blocker


Ha nincs okos telefonod, csinálj egy listát, Ne vedd fel csoport néven és rakd be oda. Állíts be nekik egy külön csengőhangot, és egyszerűen csak élvezd a zenét! :)


Ha meg csoportokat sem tud létrehozni a telefon, mert annyira régi. Mentsd el "Ne vedd fel" néven a számot és amikor csörög, ne vedd fel, nyomd ki, vagy halkítsd le.


Telefontársasághoz betelefonálhatsz, hogy szeretnél egy telefonos zaklatót letiltani és 24 órán belül megcsinálják neked.


Ha valóban zaklat, akkor rendőrségi feljelentést is lehet indítani. Ami börtönbüntetéssel zárul.


Másrészt ne te érezd marad rosszul, ha valaki állandóan zaklat és nem érti meg emberi szóval, hogy hagyjon békén. Nyomd ki, mint egy pattanást!

2015. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Calls Blacklist alkalmazás tökéletes, köszönöm :)
2015. dec. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!