Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek ebayről telefont rendelni?

Merjek ebayről telefont rendelni?

Figyelt kérdés

Nem használtat, hanem újat szeretnék rendelni, de mivel nem 5forint ezért kicsit félek.

Ti már rendeltetek onnan telefont?



2015. dec. 26. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet is. Habár egyszer Sony Xperia Z Ultra helyett LG G4-et kaptam, de nem sírtam miatta.
2015. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én iPhonet szeretnék rendelni, gondolom azt nem hibázzák el.o_o
2015. dec. 26. 15:55
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
EU-n kívúlről megvámolják és ráteszik a magyar áfát. Erre figyelj. EU-n belül nem lehet nagy baj belőle, csak megbízható eladót keress.
2015. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pici esze van az eladónak vagy írsz neki, hogy a csomag értékére pl 15-20 dollárt írjon akkor nem fogják megvámolni, nekem temérdek cuccom jött már kínából és egyszer sem vámolták még meg. Maximum ha valami über drága dolgot rendelsz kérnek majd számlát azt meg photoshoppal átírod pl 20 és annyi :D
2015. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 20:39

Aha, nyilván a vámosok meg hülyék. Elég sokan trükköztek már ezzel és meg is szívták. Az ezzel foglalkozó profi fórumokon a profik több helyen is leírják, hogy nem éri meg trükközni.

Persze lehet, hogy mákod volt, de a vámosokat nem kéne hülyének nézni. Ha látják, hogy át akarod őket b:szni, akkor a termék átlag piaci árát veszik figyelembe.

Sok helyen le van írva.

2015. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!