Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szerezhet vissza a...

Hogyan szerezhet vissza a telefon könyvben elmentett számaimat? (Windows Phone)

Figyelt kérdés

Rettentő ideges vagyok. Van egy Lumia 640LTE készülékem és gyárvisszaállítást csináltam vele (megint...) és most egy számom sincs meg. Égetően fontos telefon számok vannak a SIM kártyán! Most viszont csak a Skype telefon számok látszanak... Hogy hozzam vissza? Csináltam már visszaállítást de akkor nem piszkált a SIM-hez. Az SD kártyán is minden megmaradt. Ha ez a szar most elbasztatta a számokat én feljelentem a Microfost......

Csak a baj van ezzel a telefonnal... Ma sem ébresztett fel... Pedig már két időpontot is beállítottam neki, de úgy látszik ennek annyi sem elég......... Ébresztés van, de se rezgés sem hang nincs! Hogy lehet ennyire kula valami???



2015. dec. 28. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Welcome to Windows Phone.
2015. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentésed van Onedriveon? Mert ha nincs akkor ne várd, hogy egy teljes reset után megmaradjanak a telefonszámok.
2015. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy volt biztonsági mentés...

Megoldottam. Egy új outlook fiókot csináltam. Most a régivel is szinkronizáltam és megvannak a névjegyek. De fura hogy ez most nem tudd a SIM kártyáról semmit olvasni vagy menteni rá? Mindent az outlook fiókkal csinál...

2015. dec. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!