Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z5 és a Sony...

A Sony Xperia Z5 és a Sony Xperia Z5 Compact között az a 1000mB-nyi RAM eltérés meg a FullHD kijelző meg a sima HD között nagyon észrevehető a különbség? Vagyis hogy olyan mintha nem is lenne semmi különbség vagy azért észrevehető?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi!

2015. dec. 28. 16:30
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Képernyő: 323ppi vs 428ppi. Ez elég észrevehető különbség. De nem biztos, hogy Neked annyira hiányozni fog.

A RAM is észrevehető különbség, de most még nem létkérdés, hogy 2 vagy 3GB. Majd két év múlva...

2015. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszi a választ!! :D
2015. dec. 28. 18:25
 3/5 anonim válasza:
Kisebb kijelző miatt teljesen oké az a HD kijelző, az is tiszta képet ad, nem pixeles. Ram-ról annyit, hogy nekem a HTC M8-as telefonom 2gb-tal teljesen gyors és ez igaz a sonyra is. :)
2015. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés köszike. Majd még meglátom hogy mennyi pénz jön össze :D és hogy meikre lesz pénzem :D
2015. dec. 29. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült a compactot még 100 alatt beszerezni amúgy nem adtam volna ki egyikért sem 100 fölött pénzt.

Tény ,hogy a z5 jobban tetszett volna ,de idáig a a compactal sincs gond. Gyors ,sőt a mai kornak megfelelően ahogy írták is ez a 2 GB ram elég ,de tény ,hogy 1-2 év és bizony már nem fog egy erős készülék lenni.

A kijelzője amúgy szép ennek is ,szóval én nem vettem volna észre ,hogy csúnya lenne ,mert most éppen nem full HD. Én megvagyok vele elégedve ,főleg az ára miatt ,de ha tehettem volna akkor sima Z5-öt szereztem volna be.

(amúgy még annyit tudok elmondani a compactról ,hogy az én kezem nem valami nagy ,de tökéletesen beleillik és kényelmes fogni ,viszont nem is az ,hogy zavaróan kicsi lenne a képernyő ,mert elég ,csak gépeléseknél azért ez miatt elég közel vannak a betűk és nem egyszerű vele írni ,de ezenkívül szerintem a compact is szimpatikusra sikerült.

De nézz róla teszteket hátha azok jobban meggyőznek. ;)

2016. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!