Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s3 neo beragad...

Konkoj kérdése:

Samsung Galaxy s3 neo beragad a WIFI. Látott már valaki ilyet? (olvasd végig figyelmesen)

Figyelt kérdés

Üdv, a helyzet a következő

Pár hete gyanúsan gyorsan kezdett lemerülni az akksi. (1 nap alatt). Normál esetben amennyit én használom (kb 3 napot bír). Alapból úgy használom, hogy amit nem használok, kikapcsolom, törlöm, stb. Tehát viszonylag rendet tartok a telefonban, nincs fölös app, folyamatos internet meg teleszemetelve minden hülyeséggel stb.

A lényeg: Kíváncsiságból rákukkantottam arra a grafikonra ami az akkumulátor használatot mutatja és alatta csíkokkal jelzi, hogy mi mennyit volt aktív az elmúlt időszakban. (wifi, mobil hálózat, képernyő... ) Nagy meglepetésemre a wifi folyamatos működést jelzett annak ellenére hogy ki volt kapcsolva. Ez csak arra az időszakra szűnt meg amikor bekapcsoltam a repülő üzemmódot. Amint visszakapcsoltam megint "fogyasztóvá" vált a wifi.

Akkor egy factory reset megoldotta a problémát. Azóta megint jelentkezett a dolog és most 3 reset után sem szűnt meg a baj, végső elkeseredésemben leformáztam a külső sd kártyát is és ezután csináltam még egy gyári visszaállítást. Ezután megint normális a wifi, ha kikapcsolom nem mutat az akkumulátor használat menüben sem aktivitást.


Telefont gyári újként vásároltam megbízható forrásból (nem klón, vagy buherált)


Találkozott már valaki hasonló problémával? Valami ötlet, hogy ne forduljon elő többet?



2015. dec. 28. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!