Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes/szabad-e...

Szerintetek érdemes/szabad-e frissítenem az androidos telefonomat?

Figyelt kérdés

Sajnos elfelejtettem kikapcsolni az automatikus frissítéseket és amint felléptem a wifire, magától letöltötte és azóta nem hagy békén, hogy telepítsem. De nem merem mert régebbről van negatív tapasztalatom, és sok helyen olvasom hogy megbánták mások, akik frissítették. Mások pedig akik megkérdeztem, azt mondják hogy nyugodtan frissítsem. Ti mit tanácsolnátok? Előre is köszönöm szépen.

(Android KitKatről frissítés Lollypopra, Samsung Galaxy A5)



2015. dec. 30. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bántam már meg. Lassabb lett és egy csomó helyet elfoglalt az új op. rendszer...
2015. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Hát sajnálom :/ Nem lehet valahogy visszaállítani?

És én nem tudom valahol kikapcsolni, hogy ne zaklasson állandóan hogy telepítsem fel a letöltött frissítést?

2015. dec. 30. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pedig egyáltalán nem bántam főleg a Kitkat-ról Lollipop-ra frissítést, ugyanis sokkal fürgébb lett a teló, az akkuidő pedig kb. 50%-kal javult.
2015. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimentesz mindet, gyári, utána vissza.
2015. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bar nekem LG telefonom van (Nexus), de én is csak rootolas után tudtam megszabadulni a frissítésektől.. mai napig 4.4.2-őn vagyok,pedig már talán a 6.0 is van rá.
2015. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Lollipop nagyon jó rendszer, szerintem érdemes rá frissíteni. Az #5-ös hozzászólónak pedig ajánlom a Cyanogenmod-ot, villámgyors rendszer, semmi felesleges cucc. Nexus 4-en használom, jobb mint a stock.
2016. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Lollipop nagyon jó rendszer lett, a Marshmallow még jobb, főleg akku és engedélyek szintjén. Ha teheted, akkor ajánlom én is a Cyanogenmodot. Még gyorsabb a rendszer, jobb testreszabhatóság.


Nexus 4 - CM13

2016. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze!! Az A5 jól viszi az 5.0-t,ne félj tőle!
2016. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!