Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony "mai" mobiljairól? Miért veszik az emberek a gyártó felső/csúcskategóriás telefonjait?

Figyelt kérdés
Felsorolnátok érveket a Sony mellett, leginkább a többi gyártó zászlóshajóival szemben? Nem tudom felfogni, mi viszi rá az emberek... Z3-nál is voltak gondok, a Sony kamerája (szoftveresen) köztudottan rossz.

2016. jan. 1. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Én eddig elégedett voltam mindegyik Sony telefonommal.

A kamera rész sose érdekelt, szal nagyon nem aggódtam túl.

Most Z1 van nekem, villámgyors, nem akad, nem fagy, szal számomra tökéletes.

2016. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Az érv annyi, hogy százszor jobb mint a samsung
2016. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Az érveket bizonyítékokkal szokták alátámasztani.
2016. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkol cáfold meg az érveimet
2016. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem hoztam fel ellenérvet, de a hozzászólásoddal nem mondtál semmit.
2016. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező tudományosan, több ezres közvéleménykutatási adatra alapozva állítja, hogy a .."Sony kamerája köztudottan rossz"...


Érdekes, nekem ne tűnt fel..persze nem tudtam, hogy köztudott...


picinyem..a Sony gyárja a kamerákat a NASA-nak is..meg még néhány, más márkafeliratú csúcskészülékbe is...mondjuk ez sem köztudott...


....meg az sem, hány milliót adtak el a köztudottan szoftveresen rossz Sony telefonokból...Már a Z1 is kiváló volt..


hogy miért veszik az emberek? na ez nagy kérdés... talán mert fussa rá..akinek nem, az fanyalog..

2016. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is köztudott, hogy a csucskategóriás samsungok egy félév után nagyon elkezdenek akadozni
2016. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

En azt irtam, hogy a kameraja SZOFTVERESEN koztudottan (teszteknel mar megszokott, hogy a vartnal/kategoriajanal gyengebb a kameraja) rossz.

Az nyilvanvalo, hogy a kameraszenzorai a legjobbak, de ehhez kell egy jo szoftver is, amit szepen elront altalaban a sony.

M4 Aqua vicc... Kevesebb, mint 1,5gb szabad hely van alapbol, sd kartyara nem lehet telepiteni.

A Z3 durvan melegszik, beleraktak a 4K videofelvetelt, de 3 percnel tovabb nem birja, mert megsul. Valoszinuleg egy komolyabb jatek is szetsuti.

Z5 premiumot is 4K kijelzovel akarjak eladni, de csak keves vasarlo fogja tudni hogy videokon, kepeken kivul csak fullhd.

Lenyegeben "latszattelefonok". 93746294927mpx-es, ami a rossz szoftver miatt viszonylag gyenge kepeket keszit. Viz alatti fotozassal reklamoztak, majd egy ev mulva mar ugy aruljak, hogy nem ajanlott viz alatt hasznalni, igazabol csak "esoallo".


A leggazabb meg az, hogy mar sehol sincsenek a piacon, megis beleszamoljak a markat is az arba. Te nem latod rossznak amit annyiert kapsz, de kaphatnal jobbat...

A koztudott eros volt, de azert te is kinyithatnad jobban a szemed. Ne legyel elvakult sony fan.

Egyebkent minden valaszolonak megy a zold.

2016. jan. 1. 10:41
 9/14 A kérdező kommentje:

"a csucskategóriás samsungok egy félév után nagyon elkezdenek akadozni"


Az ilyeneken csak nevetni tudok. Az android nem iOS/windows... sokkal szabadabb, es ennek megvannak a kovetkezmenyei ha valaki ostoban hasznalja.

2016. jan. 1. 10:43
 10/14 A kérdező kommentje:

Bocsi a sok hozzaszolasert, ezt figyelmen kivul hagytam


"....meg az sem, hány milliót adtak el a köztudottan szoftveresen rossz Sony telefonokból..."

Itt most szep nagy ongolt rugtal. Eladasokban nagyon rossz a sony.


Idezem az 1 hetes cikkbol

"A Digitimes most közzétette harmadik negyedéves jelentését, amely a leszállított okostelefonok számát vizsgálja, és a dobogón nincs meglepetés: a Samsung végzett az élen 25,6%-kal, amelyet az Apple követ a dobogó második fokán (14,5%), majd pedig a Huawei következik (7,4%), amely nemrégiben leszállította százmilliomodik készükét.

Viszonylag szoros volt a harc mögöttük a vizsgált három hónapban, amikor is a szereplők összesen 331,9 millió okostelefont indítottak útnak – ez egyébként 7,7%-os növekedés az előző év hasonló időszakához képest. A top 10-et a Lenovo (4,8%), az LG (4,5%), a Xiaomi (3,8%), a BBK (3,5%) a TCL (3,3%) az Oppo (3,2%) és a ZTE (2,5%) alkotja, ami azt is jelenti, hogy sem a Microsoft, sem a Sony nem fért fel a tízes listára. A Sony a 11. (2%), a Microsoft a 12. (1,7%), a Meizu a 13. (1,7%), a Coolpad 14. (1,5%), az Asus pedig a 15. helyen végzett (1,4%). A Digitimes a negyedik negyedévben 396,8 millió okostelefon leszállítására számít, éves viszonylatban pedig 1,326 milliárdra becsüli a teljes számadatot, ami 10,1%-os előrelépést jelenthet 2014-hez képest." mobilarena

2016. jan. 1. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!