Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telfont ajanlanatok...

Milyen telfont ajanlanatok 40ezerig?

Figyelt kérdés
Igazabol annyi lenne az elvárásom hogy androidos legyen,5",es mindket kamerája legyen annyira jo hogy facebookra vagy instara tudjak vele készíteni néha egy kepet.most microsftom van de gyakran újraindul (Naponta többször) es eleg keves alkalmazás is van rajta.ha egy két ezerrel tobb az meg nem baj.tudom hogy nar tobbszaz ilyen kerdes van de amiket talaltam azok mar eleg regiek
2016. jan. 1. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Telefon*

Bocsánat a helyesírási hibakert

2016. jan. 1. 16:04
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a Lenovo A2010-et vedd meg. Az operációs rendszere az 5.0 Lollipop. [link]
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LG Spirit 4G
2016. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lg magna. Nekem is ilyen van(39000ért vettem) nagyon jo telo...érdemes utana nezned
2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!