Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ajánlana nekem ajánlani...

Valaki ajánlana nekem ajánlani egy olcsó, de jó telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy új telefont viszont, sok túl drága vagy olcsó, de rossz. Egy hónapja vettem egyet és elromlott. :( Ezért szeretném, ha ajánlanátok nekem egyet a ti tapasztalatotok során! :) A márka nem fontos.
2016. jan. 1. 16:29
 1/7 Szirty ***** válasza:
100%
Nem igazán tudni hogy mi neked az olcsó és a drága, ahogy azt sem mit tekintesz jónak és rossznak.
2016. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igenis szubjektív dolog.

Van akinek 100 ezer ft "olcsó" egy telefonért, van akinek 20-30 ezer Ft az olcsó.

2016. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy bocsi, hogy rosszul írtam fel a kérdést az "ajánlani" szót tekintsétek úgy mintha ott sem volna.


Számomra az olcsó: 10-30 ezer forint

A jó teló számomra: ANDROIDOS!, ami nem fagy le olyan könnyen és gyorsan, 4 mag, kijelző mérete 4.0"-5.1", vaku,

első és hátsó kamera legyen, az első kamera min. 5MPx, a hátsó kamera 8MPx-BÁRMENNYI.


Nagyjából ennyi. :D Plusz lehet vízálló meg egyéb különleges tulajdonsága, de azért semmi sem lehet tökéletes. :( Mindegy. Lécci majd valaki írjon fontos volna pár hasznos tanács! PLEASE

2016. jan. 2. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan aligha kapsz jó telefont.

Doogee x5 pro fekete (hazai garis) - [link]

ZTE Star 1 - [link]

CUBOT S308 - [link]

Bár használtan is alig van 2 GB RAM-al szerelt okostelefon.

2016. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30-ig bezárólag felejtsd el, tegyél még hozzá egy kicsit! A legolcsóbb olyan Androidos, ami talán jónak mondható, normális webshopból, az LG Spirit LTE, 34 ezer Ft a Mobilbirodalom-ban.
2016. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

hihihi "A jó teló számomra: ANDROIDOS!" :-)

a jo telefon sosem androidos, vegyel egy iPhone 4S-t azert a penzert, 100x jobb.

2016. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
"a jó telefon sosem androidos" - ez szubjektív, kedves utolsó, attól függ, kinek melyik rendszer jön be leginkább! Még csak a működésére sem lehet alapozni, mert Androidosból is vannak stabil telefonok, attól függ, hogy milyen erős a hardver, és hogyan van optimalizálva a rendszer!
2016. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!