Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre a telefonra lesz android...

Erre a telefonra lesz android frissítés?

Figyelt kérdés

Üdv van egy Lg leon 4G Lte telefonom (jelenleg gyári 5.0.1 van rajta) és azt szeretném megtudni hogy erre a telefonra várható android frissítés?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. jan. 1. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyárilag nemhiszem. Már rég lenne rá 5.1.1 is ha frissíteni akarják. Nekem lg l90-em van ott 5.0.2 nél álltak meg (szerintem ez se kap több frissítést). Örülj neki hogy te még megkaptad a lolli-t mert más készülék még azt se fogja.
2016. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem és nézelődtem is de egyes oldalakon azt irják hogy van rá 5.1.1 is és van fent youtubeon is videó hogy hogyan kell felrakni illetve találtam neten egy listát amibe benne van hogy milyen készülékekre készül az Lg kiadni a 6.0-t és az enyém is rajta van és mellé van írva hogy "Várható"

Hátha igazuk van és megkapja :)

De azért köszönöm a segítséget! :)

2016. jan. 2. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nem mindig előnyös frissíteni, szóval ha meg is kapja a 6.0-át, előtte mindenféleképpen olvasd el a tapasztalatokat, mert van, hogy egy instabil rendszert kap az ember, és egy átlagfelhasználó nem tudja visszatelepíteni a régit.
2016. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolso ertem persze hogy utanna fogok elotte nezni es szerencsere ertek hozza elegge szoval ha nem lesz jo akkor valoszinuleg vissza tudom csinalni a regit
2016. jan. 4. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!