Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lehet valahogy tüntetni...

El lehet valahogy tüntetni android (lollipop) telón a "Háttérben futó adatkapcsolat korlátozása" értesítést? Nincs valami egyszerűbb módja, hogy beállítsam mi használhatja az adatkapcsolatot, valami app mondjuk?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam az első androidos telómat és az első dolgom az volt, hogy kikapcsoljam az adatforgalmat rajta. Ennek ellenére mégis használta a wifi mellett - pedig az appokban is be van állítva, hogy csak a wifiről netezzen. Találtam utána egy olyan beállítást is, hogy "a háttérben futó adatforgalom korlátozása" azt is kikapcsoltam - és most ki ír emiatt egy értesítést amit nem tudok eltüntetni. Kikapcsolni nem tudom az értesítést, mert rendszer értesítés, törölni nem engedi az értesítés sávról, ha rábökök akkor meg vissza bekapcsolja (amit nem akarok).

2016. jan. 2. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!