Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtt állok,...

Telefonvásárlás előtt állok, megéri még jó állapotban lévő,2-3 éve felső kategóriát képviselő telefont venni, vagy inkább az újabb középkategóriából válogassak?

Figyelt kérdés

40-50 ezrem lenne a telefonra, mindenképp androidos telót szeretnék minimum 4 magos processzorral, és 2gb rammal.

Régebbiek közül a Nexus 4, Galaxy Note 2-t néztem, ezek mindig is tetszettek. Az újabbak közül : Asus Zenfone 2, Lenovo A7000, Huawei Honor 4C. Akinek van tapasztalata ezekről a telefonokról, vagy hasonlóakról, az kérem, hogy ossza meg velem is! :)



2016. jan. 3. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Doogee x5 Pro

nagyon erős és gyors telefon és csak 37ezer

nagyon ajánlom ha csak nem fényképezgetel gyakran :D

2016. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :) Megnézem
2016. jan. 3. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Össze kell hasonlítani teljesítményben melyik a jobb, melyik ad több extrát.


Én 18k-ért vettem Xperia T-t. Egy egykori csúcs telefon minőségét adja, jól néz ki, elég nagy tárhely, és jó kamera. Míg ugyanennyiért újonnan nagyon lebutított telók voltak csak.


De 50 körül vettünk családban használt Xperia Z1c-t. 1-2 éves telefon, és minden extra van benne ami kell a teljesítmény mellett. Plusz ha nem is 6-os androidot, de 5.x-hez kapott még frissítést is mostanság.


Persze akadnak best buy telefonok újonnan is, pl amit fentebb említettek.

2016. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!