Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micro Sim-ből lehet nano...

Micro Sim-ből lehet nano simet kivágni, vagy ki kell cserélni?

Figyelt kérdés
Eddigi micro sim-es telefonomat fogom lecserélni iPhone-ra, amibe ugye nano sim kell. Ha beviszem egy GSM boltba, akkor ott ki tudják vágni megfelelő méretre, vagy mindenképp be kell mennem a T-mobile-hoz kicseréltetni???

2016. jan. 6. 12:49
 1/5 anonim válasza:
ha a t-mobile-hoz mész akkor ingyen kicserélik. feltéve ha nincs baja. ha levágatod, és aztán valamiért mésem működik fizetni kell, hogy cserélje a t-mobile, 4000 ft körüli összeget. szerintem egyszerűbb beballagni egy üzletbe és kicseréltetni
2016. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Gsm boltba kontár munka, vagy szolgáltatónál ingyen csere? Én az utóbbit választanám.
2016. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdésre:lehet nano simet vágni, de jobb gyári készítésű nano-t a szolgáltatótól kérni.


a kártya vágást beírod a gúgliba, és meglátod milyen sok helyen ágnak simet..


a vágáshoz profi sablon kell...

2016. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam arra, hogy inkább kivágatnám, mert céges csomagban vagyok (flotta), és lehet, hogy én nem is tudnám kicseréltetni, hanem csak az, aki által bekerültem a flottába. Vagy szerintetek nekem is kiadnak új kártyát???
2016. jan. 7. 13:07
 5/5 anonim válasza:
ha nem a te neveden van a kártya akkor nem adnak újat... nekem sem adtak, pedig tuti biztos 100%, hogy a a vezeték név az stimmel, magyarán rokon nevén volt, de nem mondták meg, hogy kinek a nevén, mert nem lehet. viszont ha vágatod és elcsesződik, akkor az pénzbe fog kerülni annak akinek a nevén van...
2016. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!