Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most téglásítottam a telefont?...

KaraLacky kérdése:

Most téglásítottam a telefont? Sony Xperia Lt15i S Arc telefonról van szó.

Figyelt kérdés
Sony PC Companion felajánlott egy szoftver frissítést, amire bízza rákattantam! Hibás USB hosszabbító kábel tehet róla, frissítés közben megszakadt a PC és a telefon között a kapcsolat és azóta semmit nem csinál a telefon csak beadja a Sony Ericcson jelet és utána egy háromszöget felkiáltó jellel és mellette fekszik egy telefon aztán kikapcsol. Betudnám rootolni ha nem kapcsolna ki, mert a Flashtools program felismeri. Valakinek valami ötlet? Minden létező dolgot meghallgatok.

2016. jan. 6. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez tégla lett. De nincs gond, ún. fastboot módban lehetséges frissíteni. A kikapcsolt telefonon valamely gombokat lenyomva kell tartani miközben csatlakoztatod USB-n keresztül a számítógéphez. Ha jól sejtem ez működik a Sony PC Companionnal is.

Sajnos viszont az adataid elvesznek!

2016. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerviz.
2016. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

00:09 kommentelőnek


Fastboot módot hol érhetem el? Kábelre kötve körülbelül 2 percenként saját magától ki/be kapcsol a telefon. Beadja a bizonyos logót és a hibát. Csak azt kéne kitalálni hogy milyen gombokat nyomkodjak bekapcsolás közbe! Megtudnám csinálni ha hosszabb időre bekapcsolva maradna, de mivel kikapcsol így még felfogni se képes a PC Companion hogy csatlakozott a telefon.

2016. jan. 7. 00:30
 4/13 A kérdező kommentje:

00:09 #2 komment


Szervízt megszeretném úszni, se energiám se erőm és pénzem nincs hogy rohangáljak vele. Van más mellette, csak gondoltam jó lenne üzemképesre bírni.

2016. jan. 7. 00:31
 5/13 anonim ***** válasza:
2016. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És nem tudod újra frissíteni a szoftvert?
2016. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de még nem jutottam előre vele.

Addig eljutottam hogy a Flashtools-al csatlakozik kikapcsolt állapotban Flash modban, csak innen hova tovább? :)

Ezt írja ki pontosan! "Device connected in flash mode"

2016. jan. 7. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Letöltöd a hozzá való romot, betallozod a flashtoolda.

Inditod.

2016. jan. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Magyar sonys fórumokon össze vannak gyűjtve a gyári ROMok, onnan kellene megkeresned a tiédet, aztán felrakni Flashtoollal.


PC Companionban nincs olyan mód ahol ilyen módon tudod frissíteni telefonod? (Anno a Sony Update Service (SUS) program tudta, csak azt már beszüntették...)

2016. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Flashtool felismeri akkor miert nem csinaltad meg meg? Rom kell hozza es kesz
2016. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!