Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonnal lehetséges...

Mobiltelefonnal lehetséges mástól pénzt ellopni?

Figyelt kérdés
Kifejtem bővebben. Nem mai történet. 2001 tavaszán vettem magamnak a diákmunka keresetemből egy Nokia 3210-es mobiltelefont. Mint minden fiatal, én is nagyon vágytam rá. Ahogy megvettem a telefon a családból sok mindenkinek megmutattam büszkén, mert naiv voltam, azt hittem hogy együtt fognak örülni velem, és büszkék lesznek rám hogy elértem egy célt. Rá két hétre édesapám óriási haraggal tért haza, és nagyon megvert, elvette és összetörte a telefonomat, mert állítólag megloptam vele a nagymamámékat. Ahogy megnyugodtak a kedélyek kifejtette, hogy azt mondta nagymamám hogy én rácsatlakoztam a mobiltelefonommal a vezetékes telefonjukra és arról számla formájában pénzt loptam el. Mai napig nem tudtam ez alól tisztázni magamat. Kérdésem annyi lenne hogy ilyen valóban létez/het/ett?

2016. jan. 7. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget a világon nem hallottam még.
2016. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamád öreg és fingja sincs a telefon működéséről, az apád meg primitív faszparaszt mert nem gondolkozott el a dolgon és megruházott.
2016. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem hogy ilyen buta, tudatlan családod van. magyarul nem lehetséges az amit mamád állít. Egy modernebb telefonnal talán meglehetne de akkor sem a vezetékesre csatlakoznál rá (nézd meg a die hard 4et).

Tehát mamád kamuzott. Hogy miért azt nem tudom. vannak ilyen emberek sajnos és neked pont a rokonod az egyik..

Az én anyám a wifivel szokott zaklatni "ellopod előlem a wifit". Persze h nem fogja a wifit ha a ház másik sarkában van :D öregek, nem értenek a technikához de azért okoskodnak :) ezzel nem lenne baj de agresszívan állnak hozzá az egészhez. Hiába próbálod elmagyarázni, nem érti emiatt a saját igazát szajkózza. olyanok mint a gyerekek... :D

2016. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amikor próbáltam elmagyarázni apámnak egy telekomunikációs ismerős segítségével, amelyből kiderült hogy nagy eséllyel valótlan az állítás , arra csak annyit reagált apám: " Megérdemelted a verést,mi a ...nak kellett mutogatnod akkor a telefonodat?"
2016. jan. 7. 12:20
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

"agresszívan állnak hozzá az egészhez"


Ne is mondd, nagymamám ilyen. Hetekig ment a hiszti mikor új TV dekódert szereltek fel, és volt hozzá egy új távirányító. Rendesen toporzékolt hogy minek kellett ezt, nem tudja kezelni annyi gomb van rajta, nem tud most semmit nézni...aztán párszor el lett mutogatva neki hogy tulajdonképpen úgy működik mint eddig, és onnantól már ő értett hozzá jobban mint mi :D


A kérdező apja meg egy nagy gyökér, megérdemelne egy alapos verést ő is.

2016. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán hihető történet. Nézd meg, itt is pár naponta jön egy ostoba gyökér, hogy nem meri felvenni a telefont, mert leszívják a pénzét. Bármely városi legendát beszop torokig azonnal, de 2 percet nem szán rá, hogy utánaolvasson.

De a kérdésbeli esetre válaszolva: nincs ilyen és sajnos apád is az említett kategória lehet. Ráadásul, ha valaki okozott is egy nagyobb számlát a maminak (vagy ő maga volt) akkor hazudott róla és kussolva nézte végig apád örjöngését. A telefonszámláját láttad, valóban magas volt, vagy csak kitalálták? Mekkora kijózanodások ám, mikor rájössz, hogy éveken át megvezettek és röhögtek rajtad...

De az is lehet, hogy a fater nem tudta agyilag eltűrni, hogy egy számára értelmezhetetlen szarra adtál ki egy rakás pénzt és így lecsapott.

2016. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mama biztos telefonálgatott a papnak, vagy ezo műsorokba, aztán kellett egy balek
2016. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi: utcai elosztószekrényből simán lehetett telefonálgatni, a moderneket már nem lehet kinyitni sima kapukulccsal.
2016. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2001 ota most jutott ez eszedbe ide feltenni ? :-)
2016. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, eszembe jutott a sok rossz közül amit műveltek velem, és gondoltam felteszem a kérdést. Én is megmertem volna esküdni hogy ilyet nem lehet tenni, de bizonyítani nem tudtam feléjük...és marha mocsok érzés.
2016. jan. 7. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!