Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 635 nincs térerő!...

Nokia lumia 635 nincs térerő! Hogyan tudom megnézni hogy szolgáltató által le e tiltották a készüléket?

Figyelt kérdés
A készüléket cseréltem pár hónapja,(tmobilos) minden előjel nélkül elment a hálózat... a sim kártya más készülékben működik.Jelzi hogy be van helyezve a kártya de térerő nincs másik sim kártyával sem.

2016. jan. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha más szolgáltató SIM-jével sem megy akkor bigszopás van.
2016. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A készülék tmobilos nem független.

Megtudom valahogy nézni, hogy tiltották e?

2016. jan. 12. 06:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is jártam már így amikor cseréltem egy telefont és letiltották! Nekem még Garanciális volt és bevittem a Telenorban ott mondták meg hogy le van tiltva! Ha neked is garis és meg van a gari papírja akkor egy próbát megér! :)
2016. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos papírom nincs...

Valyon információt így is adnak ki a készülékről?

2016. jan. 12. 12:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy valami kóddal esetleg lehet ellenőrizni hogy tiltott e a készülék?
2016. jan. 12. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

IEIM szám alapján lehet csak nem tudom hol,vagy megkérdezhetett attól T-mobilban hogy leszeretném ellenőrizni vagy valami ilyesmi hátha

IEIM számát így tudod meg: *#06#

2016. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
99.9995% hogy tiltva van.
2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!