Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefont vásárolnék kb...

Gabi33 kérdése:

Okos telefont vásárolnék kb 60-70eft húsvétra? Milyet érdemes venni ami víz por ütésálló?

Figyelt kérdés

Lg g3 vagy lg g4 stilus h635 vagy xperia z1 z2!

Vagy inkább várjak karácsonyig?



2016. jan. 12. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:

És hol érdemes vásárolni ahol olcsó a telefon?

mert azt mondják vannak fekete garancai nélküli telók,és nehéz válaasztani,hogy mégis melyik a jó cég ahol ,normálist árulnak Sok GSM vannak,és független!

Valamikor a Metróban vettem,és mai napig is megy a 10 éves Sony K-750i sajnos már ritka az uj teló,de még vennék ,mert jó csak nagyobb kijezőst,csak már nincs értelme

2016. jan. 12. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel ezt a kérdést mielőtt veszel telefont mert még jöhetnek jó középkategóriás telefonok március végéig.GSM "üzletekbe" nem érdemes venni,a garanciáztatás miatt,szerintem:E-mag,Edigital,MediaMarkt,Expansys esetleg mobilbirodalom.
2016. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hát meggondolom,amúgy jobban szeretem a régi hagyományos nyomógombos telót arra jó a fénkpezésre videózás,vagy telefonálásra,a többire van leptop és okos tévé!

A jó Sony k-850i vagy 950i esetleg c-905 csak ezeken van ára is és abból már catapillert lehet venni 15ér b-25ös vagy 30as ujjat ,és nem használtat !

2016. jan. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!