Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó ez a napelemes...

Mennyire jó ez a napelemes mobiltöltő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek, érdemes-e megvenni... ( persze árban nem de nem is azért akarnám).

Lehet vele IPadet tölteni? Milyen gyorsan tölt fel egy átlagos készüléket?



2016. jan. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez? K.... jó! Vagy nem....
2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is über brutál jó! Vagy nem...
2016. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, de komolyan érdekel, hogy milyen és ezzel nem jutottam előrébb
2016. jan. 12. 20:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent ha valakit tényleg érdekel itt a link ;)))

[link]

2016. jan. 12. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja érdemben tölteni a telefont, ahhoz túl kicsi, és gagyi. Sőt, ha nem süt a nap, akár az akkut is leszívják.
2016. jan. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefont, kütyüket aránylag gyorsan tölthetsz vele de táblagéphez már kicsi. Egyébként pedig egész jó, nekem is ilyenem van.A valoság az hogy bármi van ezekre ráírva egytől egyig mind 2000mA akkuval vannak szerelve. Napsütésben meg tök mindegy, az akku úgyis csak feszültséget stabilizál.
2017. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!