Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua?

Iddmegahugyom kérdése:

Sony xperia m4 aqua?

Figyelt kérdés
Volt/van valakinek Sony xperia m4 aqua telefonja?mik a tapasztalatai?az árához képest mennyire jó?

2016. jan. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Árukereső vélemények szerint forrósodik, kevés tárhely, gyenge kamera, gyorsan merülő akku.
2016. jan. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ádámwww válasza:
Nekem ilyen telefonom van, és azért árukeresőn kicsit eltúlozzák.A kevés tárhely igaz, a kamerával nekem gondom nincs, viszont tényleg nagyon forrósodik.Ezeken kívűl jó telefon.Jól néz ki (bár ez ember és ízlés függő)és szerintem mégeri az árát.Nekem igazából a tárhely és a melegedés ami nem tetszik benne.
2016. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ádámwww válasza:
Viszont gyors, optimalizált(a rendszer fél gigát használ a két giga ramból)és nagyon jó ennyiért a vizállóság.Annyi hogy a mikrofonja sok embernél rossz, de valakinek alapból rossz nekem csak akkor ha kivan hangosítva.Ajánlott rá viszont venni valami fóliát mert könnyen karcolódik.
2016. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!