Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 20-as számról hívok 20-ast...

Ha 20-as számról hívok 20-ast akkor mennyi a percdíj?

Figyelt kérdés
igazából engem hívtak és kíváncsi vagyok mert lehet be kell szállnom a telefon számlába,nem tudom hogy ő előfizetéses vagy micsoda

2016. jan. 14. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

'nem tudom hogy ő előfizetéses vagy micsoda'


Hat pedig ettol fugg minden. Lehet hogy flottaskent 10 forintos percdijjal beszel, de lehet h. feltoltokartyaskent 50 forintossal. Erzed a kulonbseget, ugye?


Egyebkent meg milyen ostobasag az, hogy a hivo telefonszamlajaba neked kell beszallni...? Bemondasra kifizetsz x osszeget, vagy hogy?

2016. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez kicsit bonyolultabb,nem az a lényeg,és mennyi a maximum percdíj ha 20-as hív 20-ast,amúgy köszönöm a választ
2016. jan. 14. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20-as lehet Vodafone-os, T-Home-os is, miota szamhordozas van. Ha kulfoldrol telefonal, meg dragabb a roamingdijak miatt.
2016. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérjél részletezőt, az ingyenes.
2016. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Nekem 2,4 ft 1 perc a flottásba, de van 80 forintos tarifacsomag is.
2016. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!