Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egy appot ami...

Letöltöttem egy appot ami lezárja a kíválasztott képeimet és kellene egy segítő válasz. Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Kíválaszottam és kiprobáltam hogy mennyire jó ez az alkalmazás. De mivel nem tetszett ezért kitöröltem ezt az appot. Megnéztem a gallériát és eltűntek a lezárt képeim. Akkor újra letöltöttem reménykedtem benne hogy valahogy meg lesz.Ki is adta de nem engedi feloldani és leáll.

Mi tévő legyek? Azok a képek meglesznek valaha? Vagy végleg elvesztek? Az app neve: Photo and video lock


2016. jan. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg újraindítani a telefont, ha ezután sem jó, akkor keresd meg a cache mappát. Abban szoktak lenni a képek, a legtöbb alkalmazás szimplán átírja a kiterjesztést, így ha átnevezed őket *.jpg-re akkor kinyitja őket.
2016. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újra inditottam és nem lett semmi. Keresgéltem cache mappát de van legalább 20db. Ott a nevek alapján felismertem 1-2t de nem tudom hogyan kell átnevezni jpgre.Az ikonjuk kis lapok vmi :) számítógéppel ha összekötném a telót akkor esetleg sikerülne?
2016. jan. 14. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondoltam, hogy gépen nevezd át őket :)
2016. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh akkor köszönöm...:);)
2016. jan. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!