Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A telefonom bekapcsolt állapotban van , ha hívnak akkor még is azt ,,mondja " ,hogy kivagyok kapcsolva ,,A hívott szám jelenleg nem kapcsolható". A sim kártyával vagy a telefonnal lehet a gond ?

2016. jan. 14. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Te tudsz hivni ?
2016. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

T-mobile?


Ma egy mondhatni hatalmas hardver hiba került az egész T-mobile rendszerbe, országszerte érzékelték. A furcsa csak az volt, hogy volt aki észre sem vette, volt akinek egyáltalán nem működött. Lehet hogy ez áll nálad is.

2016. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoft upgrade volt a T-mobilenal?
2016. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vodafone-s vagyok
2016. jan. 16. 16:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen , én tudok hívni
2016. jan. 16. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran történik ez ha a telefon a zsebemben van. Elmegy a jwl, ba kiveszem a zsebből hogy én hívjak akkor visszajön. IPhone 4-nél ez valami gyári hiba, rosszul van tervezve az antenna és a testközeltől megváltozik a paramétere.
2016. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huawei telefonom van
2016. febr. 4. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az asztalra teszed a telot (ne a zsebbe legyen) mutatja hogy van jel? És ha akkor hivod egy masik telorol?

Meg egy lehetoseg: a te telod at van iranyitva egy szamra ami nem letezik vagy le van kapcsolva.

2016. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én tudok telefonálni ,ha megpróbálnak felhívni vagy azt mondja ,hogy nem elérhető vagy meg rosszabb esetben semmi nem történik ,a másik félnek se csorog ki ,illetve nem jelzi ki,hogy kerestek ,nem kapok semmiféle értesítést.
2016. febr. 5. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ellenőrizd az átirányítást.
2016. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!