Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 vélemények?

Sony Xperia Z3 vélemények?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja, akkor meddig lehet még kapni? Nyár eleje körül lesz még ugye? (Nem tudom mennyire van kifutó termékek között)

2016. jan. 15. 21:25
 1/2 anonim válasza:
62%

Szerintem ne vegyél z3-mat mert már nagyon kimenőbe van és nagyon ritka.Én egy félévvel ezelőtt vettem egy ilyen készüléket már akkor sem lehetett kapni szinte sehol mert nagyon törékeny és nem is olcsó. Egyébként tényleg egy nagyon jó készülék nekem még egyszerse fagyott le, de szerintem ha van annyi pénzed akkor inkább ruházz be egy z5-re (az nem is annyira törékeny mert a sima z5 hátulja full fém) ha meg nincs akkor próbáld meg

használtan beszerezni.

2016. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kb. fél éve vettem, árukeresőn, 50-ért 😁

És k*rvára nem csalódtam benne, szuper készülék, persze tudom, hogy már úgymond ősrégi, de én mindig is ilyen voltam, hogy megváltozott, míg egy telefon tönkremegy, aztán veszek egy közép-felső-, vagy felső-kategóriás készüléket.

2018. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!