Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skype hanghívás kb mennyi...

Skype hanghívás kb mennyi mobilnetet eszik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A hanghivas is elegge eszi. Emlekszem az elso netes kapcsolatomra, skyepon ment fel evig...fuuu nagyon jo kis csaj volt...es folyton toltottem a kartyam es feltoltes utan kaptam mindig 30 mega adatkeretet. Videozasnal..jo kis videozasnal ez a 30 mb kb tiz perc alatt lement. Pont a lenyegnel. Otven mb-al tudtam vele beszelni, tehat ugy, hogy csak hang ment kb 3 orat. Max 4.

Szal 50 mb-al kb 3-4 orat lehet beszelni.

De ha jol tudom vannak kulonbozo "merok" is ami megmutatja, hogy mennyit zabal a skype...amugy elegge gyilkolja a monilnetet..egy perc videozas akar 3 mb is lehet.

2016. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Skype-to-Skype hanghívás: kb 50kbps

Hívás vezetéskes vagy mobilszámra: kb 6-20 kbps

Video hívás két mobil eszköz között: kb 500kbps

Video hívás mobil - számítógép között: kb 600kbps

2016. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!