Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell ennyire megőrülni...

Miért kell ennyire megőrülni az iphonokért?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell annyira oda-meg vissza lenni érte, hogy egyszerűen más telefont már meg se lehet nézni pedig lehet van jobb alacsonyabb árkategórián belül. Konkrétan ott tartok a barátommal (neki csak lesz ájfónja), hogy már ha elkezdek egy telefonról beszélni akkor azt annak veszi, hogy le akarom róla beszélni. Pedig nem akarom, amilyen makacs az amúgy is lehetetlen lenne. Volt mikor mutattam neki jobbakat mint mondjuk egy 5s konkrétan ott volt előtte a specifikáció is de nem érdekelte. Elfogadtam mert én is megőrültem a telefonomért (huawei ascend p7) persze nem ennyire mert én megnéztem az 5s-t is és még sok mást akkoriban. Folyamatosan olvasgatok cikkeket és nem azért nincs ájfónom, mert nem lenne rá pénzem. Egyszerűen csak találtam jobbat és olyat ami jobban tetszett.

Bármit mondok támadásnak veszi, hogy én le akarom róla beszélni, hogy szidom az ájfónt.

Mit kezdjek a helyzettel? Miért kell ennyire sznobul menni egy márka és a csorda után?



2016. jan. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív.Nyilván van az a réteg aki azért veszi mert negyed millió és huha Apple de van aki nyugodtabban kezeli a dolgot.Nekem is nagy ájfonom van és nem érzem magam se többnek se kevesebbnek,engem is meglep mikor egy nagy alma fan leszarozza az androidos csúcstelefonokat.Majd idővel kinövik,sőt mostanság mikor nagyon alacsony részletre lehet "aranyájfont" venni a p*csáknak nem nagy szó hogy milyen telefonod van.
2016. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Így működik a világ!

Jó reggelt, és üdv a klubban! :-/

2016. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Huawei Ascend P7 van (éppen arról írok) :)

Szóval nekem is állandóan ez jár a fejemben, hogy sok ember mi a p#csáért isteníteni ennyire az iPhone-t. Nem vitatom, tényleg jó telefon, viszont az ára eléggé bosszantó. Az Apple is annyira nagy márka, mint például a Samsung, LG, Sony, HTC, Huawei, Lenovo, sorolhatnám..., mégis valahogy jobban megőrülnek a márkáért, pedig egyszerűen csak az Apple van elszállva magától, és már sokan, akik nem értenek annyira a telefonokhoz, azt hiszik, hogy tényleg több is, vagy hogy ugyanannyit tud, mint egy felsőkategóriás Androidos, pedig nem. Míg az említett más márkáknál kb. 30%-ban a márkanevet, és 70%-ban a telefont kell megfizetni, az Apple-nél ez pont fordítva van. És sokan szeretnek menőzni vele, hogy "nekem iPhone-om van!", de ez engem például hidegen hagy, pedig szeretem az okostelefonokat. Oké, a márka is fontos, hogy ne valami gagyi hulladékot vegyen az ember, hanem azért megbízható, minőségi "cuccot", de akkor is mindenki fizikailag, gyakorlatban a telefont használja, nem a márkát.

Erre reagálva többször hozták már fel az Apple-fanok, hogy hardvertől függetlenül önmagában stabil és gyors a rendszer. De könyörgöm, ez nem érv, mert például a Windows Phone-ra ugyanez jellemző, mégis megfizethető, reális árban vannak az ilyen telók!

Ráadásul az Apple nagyon különc is, hiába egységesítették néhány éve a hálózati töltő kialakítását, ami a telefonba csatlakozik, az iPhone-oké még véletlenül se olyan, nehogy más töltővel lehessen tölteni.

Nem vagyok irigy másokra, de ha a pénz nem számítana, mert olyan gazdag lennék, akkor is maradnék az Androidnál, például LG G4 vagy Samsung Galaxy Note 5, de más lenne kizárva.

Gondolom lesznek még itt Apple-fanok, akik lepontoznak, de nem érdekel, én csak az igazságot írtam, nem tehetek róla, ha ezt a tényt nem tudják vagy nem akarják elfogadni, és mindenféle kamuérvvel jönnek! :D

Húgomnak 4S van, többször alaposan kipróbálhattam, tehát ismerem a gyakorlatban az iOS-t, de nem győzött meg, hogy bármivel is jobb lenne, mint egy középkategóriás Androidos. Nem jobb, nem is rosszabb, csak nagyon túlárazott.

2016. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne kicsit praktikusabb, ha mondjuk nem ilyen sz-rságokkal foglalkoznál? Komolyan kezdelek irigyelni, hogy ennyi a problémád. Ha megőrül érte vegye meg, mit érdekel? Nem a férjed nem közös kasszán vagytok tehát azt vesz amit akar és te is. Ne szólj bele h mit akar venni mert te sem vennéd jó néven ha abba szólna bele amit te akarsz megvenni. Meg lehet ezt normálisan beszélni. KETTŐTÖKNEK. Ha ez nem megy, akkor a jövőben sem kellene a taggal tervezni.
2016. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt nem az Iphone a baj, csak szimplán ismerősöd hülye.


Nekem egyik uncsim volt így, kérte hogy rakjak neki össze gépet, aztán meg nekiállt okoskodni hogy ő mást szeretne. És olyan érveket hozott fel, hogy "de nekem az a monitor kell, mert szebb a formája". De ugyanígy volt a videókártyával is, hogy ő azt szeretné, mert szebb rajta a ventilátor. És bármi ész érvet hoztam fel, akkor én voltam a hülye.


Amúgy meg le kell szarni, mindenki maga fogja használni, vegyen olyat amilyet akar.

2016. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!