Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tarifaváltáskor tényleg új...

Tarifaváltáskor tényleg új számot KELL használnom?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy nem tudott senki felhívni a telefonomon, kiderült hogy hát anyám nagy dolgában intézkedett, állítólag lejárt a tarifa szerződés a telefon szolgáltatónál és csak úgy lehetett meghosszabbítani hogyha új telefonszámot kapok, de én ezt nem tudom elhinni, hogy nem lehet megtartani a régi számom egy szolgáltatón belül. Kártyás előfizetésre lett váltva a tarifám. Telenoros vagyok.
2016. jan. 16. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Áttérés kártyás előfizetésre – telefonszám megtartása


" Ha számlás előfizetésedet feltöltőkártyásra szeretnéd cserélni, akkor ezt megteheted telefonszámod megtartásával, ha nincs tartozásod.

Az áttérés díjmentes, de a helyszínen minimum 3 000 Ft-tal fel kell töltened az egyenlegedet, hogy a kártyád 1 évig érvényes legyen."

Anyukád elszúrta.

2016. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem, akkor előfizetésről a telefonszámomat átvihetem kártyás tarifára, csak jeleznem kell? Tehát át tudok érni a most érvényben lévő Praktikum+Net

tarifacsomagra?


Nem tudom mit kavart még be, de azt is mondta, hogy a régi számomat (amit meg akarok tartani) azt még használhatom egy évig mert töltött rá 3000 forintot. Az új kártyával nem tudom mit csinált, azon szerintem nincs pénz.

2016. jan. 19. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiskorú vagy? Azért kell az édesanyád?

Szerintem elsőnek hívd fel az ügyfélszolgálatot.

2016. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!