Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket telefont válasszam:...

Melyiket telefont válasszam: a Samsung Galaxy S6-ot vagy az iPhone 6S/6S Plust?

Figyelt kérdés
Érvekkel hogy melyik lenne jobb

2016. jan. 16. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mas, Apple gyartasu termeked es nem zavar, hogy az iphone kb. csak azokkal kompatibilis, hogy pl. zeneket, barmimast felmasolni csak iTunes-on keresztul tudsz, vedd azt. Ha zavar, Samsung.
2016. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ájfón, nem a fanbojság miatt. puszta anyagiak, 2 év múlva is eltudod adni normális áron, amíg egy Android a töredékét éri majd.
2016. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Ájfón, nem a fanbojság miatt. puszta anyagiak, 2 év múlva is eltudod adni normális áron, amíg egy Android a töredékét éri majd."


Ekkora baromságot..

Galaxy S6 az egyik legdrágább mostani androidos teló.


És az "ájfon" is veszít az árából amint megjelenik a galaxy s7 vagy majd a s8.

És ugyan ez forditva.

Két év mulva a mostani telók is a használt gsm-ek polcain fognak porosodni.

2016. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha bemész egy üzletbe, kipróbálod mindkettőt és megveszed amelyik jobban bejön.
2016. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
33%
iphone 6s
2016. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

iPhone 6S plus

Miért?

Én vettem kb 1 éve egy note 4 et (elég jó teló) 2 nap után a menü és minden szaggatott. Édesanyám vett egy iphone 6S-t és gyönyörűen mükődik. Ugyan annyi volt a két teló, én azóta is bánom a samut...utolsó esélyt adtam akkor a droidnak..hát eljátszotta.

2016. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves #6 azt megnézném. El se merem képzelni mit csinálhattál azzal a szegény note 4 el..

Majd 1.5 éve vettem a Note 4emet azóta se laggol,akad,illetve lassúlt le.

2016. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor elmesélem :)

Kb este 6 kor vittem haza, másnapig reggelig töltöttem aztán leszedtem rá 1 játékot, meg az fb-t. Kiprobáltam a játékot, szaggatot, először csak az alkalmazasok szaggattak, de kb 6 hónapos korában ha feloldottam a telot és a kezdőképernyő (vagy hogy hívják..) lapoztam eggyet már az is szagatott...pedig még akkor is kb 2 játék(fizető nem ilyen noname) meg fb meg pár kép volt rajta. Probáltam párszor gyári viszaálitást...hát kb 1 orát bírt szaggatás nélkül. Szóval ennyi.

2016. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és am mas is mondta hogy neki patent volt a note 4... Hát tudtommal nem ugyan olyan minőségben jönnek le a telók sajnos a szalagról szal valszeg én hozzm lerült a kevésbé jó...de ettől sem változik a véleményem a fosdroidrol.
2016. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg az iphone 6s plusom laggolt.

És ez egy 300ezer ft-s készüléknél egyszerűen röhejes...

Azóta egy HTC one M9 -et használok, egyenlőre panaszmentesen.

2016. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!