Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható márka a...

Mennyire megbízható márka a Huawei (Honor)?

Figyelt kérdés
Igazából Honor márkájú telefont szeretnék venni, és tudom, hogy Huawei leányvállalata a Honor. Ezért inkább a Huaweiról szeretnék kérdezni. Mennyire megbízható készülékeket készítenek?

2016. jan. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Már egy jó ideje gyártanak telefonokat és nem is rosszakat.
2016. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy gyártanak, és hallottam is felőlük pár éve már. Csak hát mégis mindig az Apple, Sony, LG, Samsung neveket lehet hallani, mert ők nagyobb cégek (gondolom én).


Ezért se tudom, hogy mennyire kockázatos Huawei készüléket venni?!

2016. jan. 17. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt egy, másfél évben rettentően (jól) feltört a Huawei a mobilpiacra. Mondhatni egyik legjobb. A felső-csúcskategóriás készülékükről csak jó tapasztalatom van, mint családi kör, mint ismerős körök.

Android téren véleményem szerint a Huawei, Sony a legjobb, de ez már csak relatív, hogy ki mire esküszik.

Nekem ez a 2 márka viszi a pálmát.


Természetesen alsó kategóriában nem éri meg venni SEMMILYEN androidos telefont, mert vagy azt dobod ki rövid időn belül, vagy az idegsejtjeidet.

Ha írsz konkrét modellt, akkor több infóval is tudok/tudunk szolgálni.

2016. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honor 6-ról szeretnék többet tudni :)
2016. jan. 17. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket. Elolvastam már a kérdés feltétele előtt.


Én személyes véleményekre lennék kíváncsi. Aki a leírást csinálta, az ő véleménye is elég jó, de mégsem lehet összehasonlítani egy olyan valakiével, aki már hónapok óta használja, vagy akár még több ideje is. :) Ezért lennék kíváncsi véleményekre/tapasztalatokra.

2016. jan. 17. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!