Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia l telóm kezdi beadni a...

Joke7 kérdése:

Xperia l telóm kezdi beadni a kulcsot! Milyen telót lenne érdemes vásárolnom ami kb ennyit tud esetleg kicsit nagyobb a belső memóriája? Ezzel egyébként meg voltam elégedve!

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is xperia l telóm van:D

Milyen árban kellene uj teló?

2016. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most per pillanat 30-40ezret gondoltam de lehet hogy várok kicsit akkor talán 50-60 is lehet
2016. jan. 18. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
És most vettem egy doogee F5 telefont 40000 ért, és nagyon jó telefon
2016. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megvagy vele elégedve és hol vetted ennyiért?
2016. jan. 20. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megvagyok vele elégedve, nagyon jó teló,a garbest ről rendeltem

Ha a telóról akarsz kérdezni valamit csak irj:D

2016. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen minden érdekelne róla. Mik a tapasztalatok hogy futnak a játékok lehet e rá letölteni játékot nem-e melegszik ha sokat van használva meg hogy mikor rendelted?
2016. jan. 21. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:

2 hete van meg a teló:eddigi tapasztalataim

Előnyök: villámgyors a telefon, (de téleg mintha a gondodlatomat olvasná) játékok jól futnak rajta, a GTA sanandreas max grafikán fut rajta és megse kottyan nek, amit próbáltam játékot mindegyiket akadásnélkül elvite

A kamera nagyon szép képeket készít, előlapi vaku is van benne

Hátráya, hogy gyenge akumlátor, eléggé be kell osztani (de hát valamit valamiért):D ,ha sokat játszol rajta egy kicsit melegszik, de nem annyira vészes

Ha valami érdekel még csak szólj

2016. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a telót nagyon jónak tűnik, most már csak egy problémám van hogy az oldal amit írtál angol vagy mi. hogyan kell megrendelni? ugye van magyar menüje a telónak?
2016. jan. 22. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy magyar nyelvü,de azért a beállítások ban van egy pár nem magyar szavak
2016. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!