Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

A Facebook Messengerben egyszerre hany chat-fej ablak hozható be? Három?

Úgy értem hány emberrel lehet egyszerre beszélni,hogy mindegyiknek megjelenjen ugy kis kör formájában a profilképe?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, chat, ablak

2016. jan. 17. 14:37  Privát üzenet  

A válaszok
4

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jan. 17. 14:41 Privát üzenet

Attól függ, mekkora a touchscreen.

Nekem például 7 is elfér.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. jan. 18. 06:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook egész jobb oldalos chat ablak/oldalsáv beállítása/ visszaállítása, hogyan?
Weboldalnál hogy lehet azt megoldani hogy mikor belemész a weblapba akkor elo ugorjon egy ablak hogy likeold a facebook-oldalat de ha nem akarja likeolni akkor ki is tudja x-elni?
Tumblr-nel hogyan tudom a masik felhasznalo hirdeteseit megnezni? Be van kapcsolva a felugro ablak de nem megy igy se.
Van egy iphone 5-öm :/ es amikor letöltöttem rá afacebook appot akkor kijött ilyen ablak h értesítéseket szeretne küldeni! En ezt letiltottam! és hogy lehet azt csinálni h most...
Azt hogyan tudom elérni a facebook -on, hogy a chaten, amikor valaki más rám-megy (a chaten, mert írni szeretne. ), hogy akkor úgy lásson engem, mintha mobilon lennék fönn?...
Facebook jobb oldalos chat ablak vissza állt a régire. Elálitottam valamit vagy miért van ez?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!