Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetörtem a telefonom...

Bariii kérdése:

Összetörtem a telefonom kijelzőjét, kicseréltem, nem érzékel jobb oldalon, erre jár a garancia?

Figyelt kérdés
Véletlenül összetörtem a kijelzőmet, rendeltem rá, ami (100% ban megegyezik a gyárival) de sajnos jobb oldalon nem érzékel, megpróbáljam visszaküldeni garanciával?

2016. jan. 18. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem járna(ha elmondanám) de van rá esély hogy megcsinálják?
2016. jan. 18. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Törésre nincs garancia, csak biztosítással. Ha az új kijelzőt te szerelted be, akkor szintén nincs garancia. Visszaviheted, de ingyen nem fogják javítani.
2016. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg szerviz majd nem szúrja ki, hogy utángyártott szart vettél, igaz? No komment...
2016. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tavaly visszavittem egy telefont ami rootolva volt és gyári garancia megcsinálta, nem vették észre. 2 dolog lehet szerintem, ha visszaküldöm nem nézik, kicserélik, minden happy, vagy ha most ezt visszaviszem, beviszik, és észreveszik hogy kicseréltem akkor... Na ilyenkor mi történik?? Erre lennék kíváncsi. Vissza adják és bevonják a garanciát? Vagy valami más?
2016. jan. 18. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
A rootolás nem jár garanciavesztéssel. Ellenben te szétszedted a készüléket, amire kvázi jogod nem volt, ráadásul hamisítvány alkatrészt használtál. Szétszedik, látják hogy ótvar kínai, aztán megvonják a garanciát. természetesen megjavítják, gyári alkatrésszel, pénzért.
2016. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez 100%?
2016. jan. 18. 15:11
 7/10 A kérdező kommentje:
És mennyi összegre lehet számitani ha ez így van? kb
2016. jan. 18. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Lumia 535-re a gyári kijelző 15.000ft, a munkadíj kb 5.000ft. Garanciád természetesen ugrott, mert megbontottad a készüléket, ill. nem a gyár által jóváhagyott alkatrészt használtál.
2016. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értem!

És nem lehet hogy az érintőpanel rossz?

2016. jan. 20. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még egyben cserélik.
2016. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!