Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a Nokia Lumia...

Leejtettem a Nokia Lumia 820-amat és eltört a kijelző és nem cserélik. Adatokat se tudok róla leszedni mert nem tudom feloldani, és így nem engedi. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha volt szinkronizálva outlook-kal vagy más online fiókkal akkor a névjegyeket talán le lehet menteni, meg esetleg onedrive-ból ami ott van, de egyébként bukta. ezért nem szabad windows phone-t venni
2016. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Rendelsz egy kijelzőt pl. innen. Aztán jöhet a csere. Előző pedig hülyeséget írt. Ha Sony, Samsung, Huawei, Iphone, vagy más stb telefon esik le, akkor annak törik be a kijelzője.

2016. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, de attól még hogy a droid vagy iphone kijelzője betörik, fel lehet oldani a telefont és hozzá lehet férni az adatokhoz nagyokon... windows phone-nál ez nem megy.
2016. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Emberek ***** válasza:

"igen, de attól még hogy a droid vagy iphone kijelzője betörik, fel lehet oldani a telefont és hozzá lehet férni az adatokhoz nagyokon... windows phone-nál ez nem megy."


Mas telefonoknal se tudsz hozzaferni a keszulekmemoriahoz, ha a zarkepernyo koddal/mintaval/jelszoval van vedve. Az valo igaz, hogy droidon ezt mesekonnyu kiutni adatvesztes nelkul. Gyanitom a kerdezonek is ilyesfajta gondja van. Leesett a teefon, betort a kijelzo, nem erzekel, es igy nem tudja feloldani a kodolt telefont, azaz nem fer hozza geprol a telefonon tarolt adataihoz. De ha nem tudsz ertelmes valaszt adni inkabb ne is valaszolj

2016. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 A Windows Phone sajnos akkor sem enged hozzáférni a telefonmemóriához ha nincs kóddal/mintával védve a lezárt képernyő. :(
2016. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emberek ***** válasza:

Te most szórakozol velem? több mint 2 éve vagyok WP user, csak tudom mi a helyzet!

Egyrészt hozzá tudsz férni telefonról a saját cuccaidhoz a Files nevű appal

Másrészt pedig mint már írtam ha nincs lekódolva a telefon akkor miután csatlakoztattad a gépre a telefont látod a telefonon, illetve SD kártyán lévő adatokat (már ha van kártya)

2016. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hatos válaszolót alá tudom támasztani, ha a telefon gépre van dugva, azonnal megjelenik külső meghajtóként, és hozzáférhetővé válik mind a telefon, mind a memóriakártya tartalma. Egy eset azonban kivétel: Ha időközben a készülék kikapcsol, vagy kikapcsolják. A visszakapcsolást követően, ha Pin-kódot kér a készülék, és nem tudod beírni a törött kijelző miatt, akkor baj van, mert csak kijelzőcsere után fog működni.
2016. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!