Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukám Aranykártyás, a...

Anyukám Aranykártyás, a nevére szeretnék telefont. Új sim jár?

Figyelt kérdés
Anyukám nevére vennénk egy telefont Telekomnál,mert aranykártyás,és olcsóbban hozhatnánk ki.Neki előfizetéses telefonja van egy éve. Az új telót részletre szeretnénk,előfizetésesen. Járna az új telefonhoz új sim kártya az előfizetés révén? Vagy anyukám kártyáját kéne tovább vinni az új telóba?

2016. jan. 18. 21:41
 1/7 Tengor ***** válasza:
70%
Nem kell új előfizetést kötni, de nem is kötelező az ő SIM-jét használni. Bármilyen más T-Mobilos SIM is jó lesz bele.
2016. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak előfizetéssel lehet kihozni,ezért kérdezem.
2016. jan. 18. 21:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg nekem így kedvezőbb,mivel én fizetném. (diák munkás vagyok)
2016. jan. 18. 21:49
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem, csak kapsz egy telefont, anyukád előfizetésere. SIM nélkül.
2016. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? :( És meg lehet oldani valahogy,hogy az új telón saját számom legyen? Anyukámé egy nyomó gombos Nokia,és van rajta még egy év hűség.
2016. jan. 18. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

" A kérdező kommentje:


Komolyan? :( És meg lehet oldani valahogy,hogy az új telón saját számom legyen? Anyukámé egy nyomó gombos Nokia,és van rajta még egy év hűség."


Így nem.

Amíg a hűség le nem jár, addig nincs készülékváltás.

Viszont készpénzre meg lehet venni bármikor.

2016. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit utánajárhattál volna azért a dolgoknak. Ha még egy évig érvényes a szerződés, addig nem tud anyukád telefont váltani, szóval a többi kérdésed így már tárgytalan is.

Vagy vársz egy évet a telefonvásárlásig vagy megveszed máshogy.

2016. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!