Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows-os vagy androidos...

Windows-os vagy androidos telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izles dolga.
2016. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt mind2,szerintem jobb a Windowsos.
2016. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az androidos telefonok nem feltétlenül stabilak, gyorsak, azonban hatalmas az alkalmazás választék. a windowsos telefonok közül már az olcsóbb készülékek is jók, de jelentősen kevesebb alkalmazás elérhető.
2016. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind 2 stabil és gyors.Android-ból több féle változat van,más-más felülettel,hardware-el rendelkeznek,egy összetett dolog.WP-t azt kevesebben gyártanak és csak egy felülettel és változattal.Android-ból mivel több van így inkább típusonként tudjuk megmondani hogy melyik milyen.Csúcskategóriában egyikkel sincs baj,középkategóriában Android-ból nagyon nagy a választék,WP-ből csak pár db van de azok viszonylag jók,alsó kategóriába a nagy márkák elcsúsznak Android rendszeren mivel hulladékokat adnak ki,de vannak kisebb kínai márkák amik rendesen odavernek a konkurenciának(Doogee,Huawei,Xiaomi,Meizu,a többség már naggyá nőtte magát),WP-ből itt csak pár használható darab van(jelenleg 535-ön kívül mást nem is tudok mondai ami bevállalható).A másik dolog pedig a tetszés kérdése:valakinek a nyílt rendszer jó,valakinek a kötöttség,valakinek fontos a személyre szabhatóság,valaki meg csak egyszerűen használja stb.
2016. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt 530-am is, sose fagyott be.
2016. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!