Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglal ennyi helyet a...

Mi foglal ennyi helyet a telefonomon?

Figyelt kérdés

Gyárilag a belső memória 1,59GB szabad hellyel rendelkezett, amiből most csak 200MB szabad. Összekötöttem a gépemmel a telefont, ott is ugyan ezt írja, hogy 200MB, de ha az összes fájl/mappát összeadom, akkor csak 174MB a foglalt hely. Hol van az a többi 1200MB?

Egyébként egy Huawei gyártmányú telefonom van, amin 4.4.4-es Android fut. Ha nem lenne az a problémája, hogy minden alkalmazást a telefonra tud csak feltelepíteni, akkor minden rendben lenne, hiszen van benne egy 32GB SD-kártya, aminek a fele üres...



2016. jan. 19. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Legegyszerűbb: Clean master alkalmazás (ha nem fér rá, akkor törölj valamit, és később visszateszed)


Nehezebb: gyorsítótárak törlése, szemét törlése kézzel, de gondolom ez neked nem menne...

2016. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek megvoltak.

Egyébként miért ne menne?

Úgy tűnik nem fogalmaztam érthetően. Számítógépen az adathordozó tulajdonságainál írja az 1,59GB-os méretet, amiből 200MB szabad. Azonban a főkönyvtár tartalma 174MB. Ez eddig csak 374MB...

2016. jan. 19. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ez nem mindig volt így. Újonnan elérhető volt az az 1,59GB, mostmár viszont nem. 3 alkalmazás van feltelepítve az eszközre, ha le is törlöm őket, max. 150 MB helyet nyerek :(
2016. jan. 19. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem is volt ilyen, de a gyorsítótár segített, néha 200+MB-ot is adott. Akkor sajnálom hogy nem tudtam segíteni. Ha nagyon rossz, rakd újra az egészet.
2016. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet az lesz :( Köszönöm a válaszokat.

A kérdés még nyitott, ha tud valaki választ adni a kérdésre, kérem ne tartsa magában.

2016. jan. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!