Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A magyarországi GSM hálózatban...

A magyarországi GSM hálózatban is működni fog ez a telefon?

Figyelt kérdés

Ebay-en néztem ki egy Samsung galaxy grand max nevű telefont Indiából, de nem egyértelmű számomra hogy működni fog-e. Nem igazán értem ezt az unlocked-os dolgot, meg hogy gsm mely frekveniáján kommunikál.

Légyszi segítsetek!



2016. jan. 23. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha kártyafüggetlen a telefon, akkor valamelyik magyar kártyát bele teszed és jó lesz.

Csak kérdés, hogy a telefon magyar nyelven tud-e?

2016. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az a kérdésem az eladó fele függőben van :D

De a lényeg hogy használható ezen hálózaton is. Köszi!

2016. jan. 23. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy "factory unlocked" legyen. Ez azt jelenti, hogy a gyár független telefonként gyártotta és utólagosan valaki tette függetlenné.
2016. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*és NEM utólagosan valaki tette függetlenné.


Elírtam, bocsi érte.

2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy Android rendszerű telefon így rendszer szinten támogatott a magyar nyelv!

A harmadféltől származó applikációknál viszont előfordul, hogy nincs magyar nyelv, ezen esetben angolul jelenik meg általában. Nagyon ritka, hogy az angol nyelv sem támogatott.

2016. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!