Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem talál 6. 0 szoftverf...

Miért nem talál 6. 0 szoftverfrissítést a telefonom? (LG G4)

Figyelt kérdés

Még január közepén jelzett hogy van frissítés, de kicsit gondoltam hogy várok hó végéig, de most nem talál frissítést, és azt írja hogy a mostani (5.1) a legujabb.

Miért van ez?



2016. jan. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevonhatták...Ha a szoftverfrissítéseknél nem működik(a mobilnet/wifi be kell legyen kapcsolva!)és géphez csatlakoztatva az lg pc suite sem frissíti,akkor ez lehet a probléma.Ha tényleg ez van,akkor manuálisan kell flashelned egy frissítést.Ha találsz egy stock lg g4 romot android 6.0-val akkor az jó lesz,de ha nem akkor felrakhatsz egy CyanogenMod 13-at(nekem is az van és szerintem jobb a stocknál).
2016. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PC Studioval nézted? nekem G2-m van, de a telefonon azt írta mindig ki, hogy nincs új. kíváncsiságból próbáltam ki ezt a programot és egyből jelzett, hogy van
2016. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*bocsi LGMobile Support Tool a neve :D [link]
2016. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült frissíteni gépről :) de azért köszönöm szépen :&
2016. febr. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!