Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp csere Iphone...

Sony Xperia Sp csere Iphone 4? Megérné?

Figyelt kérdés
Egyáltalán erre van esély?
2016. jan. 23. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked biztos megérné, de ki cserélné el veled az iPohneját egy ilyen szar telefonra? Tudom, hogy hulladék, nekem is volt.
2016. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem hulladék:) már van 1 éves és hibátalnul müködik:) És még semmi baja nincs:D

Nem értem mire vered magad:D

2016. jan. 23. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te már meg is válaszoltad a kérdésed! :D

Ha már hibátlanul működik az SP, akkor semmiképp ne cseréld le az iFosra!

8 hónapja vagyok SONY tulajdonos, nevezetesen egy Xperia E4 telóm van, hibárlanul műxik. :)

2016. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Captain Frájer ***** válasza:
iphone4-re visszalépés lenne az SP. ha alma oldalon keresel alternatívát az 5/5s lenne előre lépés.
2016. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam az Iphone 5-rol is,utana neztem,konkretan annyit tudd mint az Sp.Csak hat dragabb mint az sp,szerintem vagy rafizetek vagy nyaron megyek dolgozni es abbol a penzbol veszek egyet:D
2016. jan. 24. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, jobban jársz egy új SONY-val!!!

Nehogy már az ország 98%-ának csak iPhone-ja legyen!

A gyakoriban szinte csak iPhone-ról olvasol, mindenkinek az kell, mert a SONY "fújj, de sz@r"

2016. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azert szeretnek iphone-t mert meno meg kulonallo az androidtol.Hanem azert,mert nagyon megtetszett.
2016. jan. 24. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt Sony Xperia SP-m. Másfél évig használtam,mára már kissé elavult. Illetve a rendszere nem is akadozik meg semmi ilyesmi,de a kamerája szörnyű,és itt a pont. Mindegyik Sonynak szörnyű a kamerája,volt Z3-am is! Ocsmány kamerája van,akárhány megapixel is. Rengeteg telefonom volt már. De ha androidban gondolkodnál akkor csak is Samsung,ha pedig Apple-t akarsz venni,akkor nem bánod meg azt sem! Iphone 6s-em van,és nem azért mert Apple,hanem mert egy megbízható,gyors rendszer kell,ami nem problémás,és még a kamerája is jó! :) Aki meg lehurrogja az almát,üzenem neki,hogy csak akkor mondja,hogy rossz,ha volt is neki apple! ;) Egyébként a helyedben megtartanám a telefont,és össze gyűjtenék egy i5/i5s-re. Mai napig gyorsak,és stabilak,és a kamerájuk még mindig veri a sok hiper szuper Sony-t! :)
2016. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Houseboy69 válasza:
IFosrol annyit h anno a 4s-em a hetedikről vágtam ki pedig bőven 100 felett volt az ára... Utána vettem egy sp-t másfél evig megvolt, de sajna pofáraesett es annyi lett a kijelzőnek. Most egy s6edge-m van, ha szánsz rá annyit akkor megéri( használtan 80-100k)
2016. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!