Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érdemes Microsoft...

Miért érdemes Microsoft készüléket venni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok jártas a dologban, de hallom, hogy nem rossz készülékek. Kevesebb felszereltséggel kb ugyan azt a szintet hozzák, mint egy androidos telefon? (kevesebb RAM, CPU),

2016. jan. 23. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdemes ,az én véleményem szerint volt 1 évig wp telefonom de elég is volt belőle .örültem mikor kaptam egy normális androidot .
2016. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
82%
Hogy megtudd milyen érzés, amikor csak igérgetnek.
2016. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mint némelyik androidos telefon
2016. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Pl miben? A lényegesen kevesebb alkalmazásba, a zártságba, ms felőli igérgetésekbe? Nem véletlenül 2 % részesedésük van csak a piacon...
2016. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most nincs kedvem részletezni, de úgy látszik te se fogtál még a kezedben WP-s telefont.
2016. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki rosszakat mond a wp-ről az még soha nem használta azt. A wp-nek egyetlen hibája az hogy nincs annyi alkalmazás rá. A wp-n nincsen fagyás, stabilan működik, nem tud elromolni a készülék stb. De ez az iphone-ra is igaz. Bár én inkább a wp-t választanám mert az iphone--ban nincs navigációs sáv, nem tudod felébreszteni 2 kattintással, nincs gyorsnézeti képernyő, meg túl van árazva.

A nemrég megjelent lumia 950-ben pedig a telefon feloldásához nincs szükség jelszóra, elég a windows hello-t beállítani.

2016. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1 évig voltam wp tulaj hát meg is utáltam rendesen ,alkalmazások 0 lassu ,netet sokal lassaban hozta be mint az androidos tabom .ugyhogy aki azt mondja hogy aki szarnak mondja wp anak nem volt nekem volt pont ezért tudom hogy szar ,most is van egy mint céges mobil ,azt sem szeretem azon csak céges számot hivok meg ha kell fotozok .
2016. febr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem tom ismerősömnek 530-a van és nagyon gyors alkalmazások megvannak ami neki kell
2016. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!