Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 535 vagy olcso...

Nokia lumia 535 vagy olcso tabletet ajanlanatok inkabb skypolashoz (skype oktatashoz)?

Figyelt kérdés

wifi hatossugara es kenyelmes skpolas fulessela

a kriterimuok. koszi


2016. jan. 25. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem! Ha komoly dologra használod a skype-ot, akkor normális előlapi kamera kell! Amúgy mit oktatsz? Helyesírást?
2016. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tök mindegy a kettő közül,azt válaszd amejiknek jobb az előlapi kamerája. De a legjobb skypoláshoz egy laptopot beszerezni
2016. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lol es en meg azt hittem hogy ertelmest valaszt kapok...

kamera...

helyesiras...

anyatok biztosan szeret titeket.

csok neki

2016. jan. 25. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző válaszolók helyett én úgy gondolom te lennél a hallgató és téged oktatnának, gondolom egy oktató nem telefonról illetve táblagépről vág bele a tanításba :D

A kritériumok szerint a 7-10 colos kijelző nyilván jobb lenne a szemednek, mint egy sokkal kisebb telefon kijelzője, de egy olcsó táblagép előlapi kamerája nem túl acélos. Véleményem szerint táblagépet kellene venned, ugyanis azzal jobb egy skype oktatáson részt venni.

Ajánlom neked az alábbi két táblagépet:


[link]


[link]


Telefonról is lehet skypeolni, de nem annyira kényelmes mint egy táblagépen.

2016. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi utolso remek valasz volt. a lenovo-t mar neztem

magam is. kamera nem szamit, szoval csak a hang es kepernyo meret az erdekes, meg hogy a wifi hatosugara ne legyen tul kicsi.

koszi a valaszt meg1x, legyen szep napod!

2016. jan. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!