Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsek régi Androidot?

Hogyan frissítsek régi Androidot?

Figyelt kérdés

Van egy száz éves, telenoros Alcatel OT-995 telóm, még 2.3.6-os Androiddal vettem, és eddig sosem akartam frissíteni, de most beugrott, hogy ha már van rá új verzió, miért ne (annyira nem új, ICS elérhető csak).

A neten kb. annyit találtam, hogy nyomjak rá a Frissítés most gombra, és imádkozzak, illetve kövessem az utasításokat:)


Tudnátok adni pár gyakorlati tippet, hogy probléma, veszteség nélkül sikerüljön a frissítés?


2016. jan. 31. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ősrégi hardver, 4.0-al elképesztően lassú lesz.
2016. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges használhatatlanúl lassú lesz
2016. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy Lenin mondaná: olvasni, olvasni, olvasni...

[link]

[link]

stb, stb.

2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elsőnek: a teló már most is lassul sajnos, kb. két naponta újra kell indítani, tervezem is a cserét. Abban bíztam, a frissítéssel pont sikerül javítani a teljesítményen (optimálisabb hardverhasználat, gondoltam), de akkor inkább nem pazarlom rá az időt.
2016. jan. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!