Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lumia 640-re miért nem...

A lumia 640-re miért nem tudom feltenni a win 10-t?

Figyelt kérdés
Mindig rámegyek a telefonfrissitére de nem talál. Pedig tudtommal megjelent.
2016. febr. 2. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy elkezdték letolni a frissítést. Hol olvastad?
2016. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
insiderrel tudod csak feltenni.
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy insidert a storebe. Azzal lehet feltenni?
2016. febr. 2. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá az insider és a preview for developers is. De ha nem értesz hozzá, szerintem ne erőltesd, már nem kell sokat várni a hivatalosra.
2016. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nincs hivatalos? Azt olvastam, hogy már decembertől kezdik a frissítéseket.
2016. febr. 2. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, csak azóta áttolták januárra, aztán látod, még februárban sincs kinn...tipikus microsoft.
2016. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 telefonom van: egy lumia 520 és egy lumia 640. Az 520-ra feltettem a wp10-et( Windows insidert letöltöttem, megnyitottam, követtem az utasításokat, rámentem a frissítés keresésére utána meg már töltődött le[kb 1 óra az egész]) és azt kell hogy mondjam annak elennére hogy ez még béta verzió (igaz van 1-2 hiba még) de sokkal jobb mint a 8.1. Ha fel akarod rakni nyugodtan felteheted.
2016. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!