Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Építőiparba milyen telefont...

Építőiparba milyen telefont tudnátok ajánlani max 90 ért?

Figyelt kérdés

BlackView BV5000 ra gondoltam de 230g soknak tűnik.

valami porálló nagy akus telefont szeretnék


2016. febr. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban dolgozom, egy 10 éves Samsung butatelefonom van, elnyűhetetlen, és nem kell folyton tölteni, mint ezeket a modern vackokat.
2016. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A Caterpillar telefonokat ilyen célra tervezték. :)
2016. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsánat, nem 10 éves, csak nyolc. Ő lenne az:

[link]

95 grammos, körben a gumiborítás védi a leejtéstől, ütésektől, a billentyűzet meg egybefüggő gumiborítás, hogy a gombok közt se menjen be por, víz. De ilyet már biztos nem találsz, csak használtan. Így valószínű a második válaszoló által említett Caterpillar lesz amit keresel.

2016. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2016. febr. 2. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem felesleges drága strapabíró telefon.


Egy sima okostelefonhoz is vannak normális gumis tokok+fólia, vagy egy sima bebújtatós tok, és semmi baja nem lesz. Vagy tényleg egy olcsó nyomógombos, esetleg egy olcsó Lumia.

2016. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!