Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MELYIK TELEFON A JOBB?

MELYIK TELEFON A JOBB?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok.

(Samsung Galaxy Grand Prime,Sony Xperia M4 Aqua, Huawei Y6,) VÉLEMÉNY?



2016. febr. 2. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
M4.
2016. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
SONY
2016. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó nehéz kérdés tettél fel

Ahogy elnézem az 50-80 ezres kategóriában nézegeted a telefonokat, és én azt mondom, hogy ne csak ezekben gondolkodj! Mellesleg hogy válaszoljak is a Samsung jobbnak látszik, a Huawei gyötrődik egy kis akadozással és apróbb dolgokkal amik idővel zavaróak lehetnek, a Xperia M4 Aqua meg hiába a 2gb Ram, a belső tárhely siralmas mert még 2GB sem marad szabadon benne. Tehát a hármas fogatot figyelve a Samsungra tenném a voksom, de jegyzem meg ő sem hibátlan.

Érdemes lenne más telefonok után kutatni, egy kicsit, hogy mik vannak még mert az 50-70 ezres kategóriában igencsak lehet jó dolgokat kifogni. Meg jó ha tudod, hogy mire kell a telefon, pl: jó kamera, vagy hosszú használhatóság, vagy LTE? Ezek alapján sokkal könnyebb megtalálni azt a telefont, amit ha megveszel nem fogod megbánni

Ha még felmerült az M4 aqua (70ért) akkor helyette inkább lehetne vagy Lenovo Vibe P1m 65ért, vagy a Huawei P8 lite 70ért vagy hasonló telók amik 2/16Gb képviselnek 8 magos procival és dualsim megoldásokkal full HD kijelzőkkel és laza 2 vagy akár 3 napos üzemidőkkel. Jobban megérik. Remélem segítettem.

Szóval érdemes kutatgatni, mert ha 60-70 körül igencsak jó kütyüket lehet szerezni.

2016. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amint megjön a 6.0 M4-re (a többire, az általad soroltakhoz is kétes -nem lesz) megoldódik a belső tárhely "problémája" is. Ráadásul kis erőfeszítéssel már most is megoldható.. A többi hardveresen és szoftverben kanyarban sincs.
2016. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy papíron erősebbek vagy szebbek, de azért sok függ a hardveren kívül a megfelelő optimalizálástól. Lehet hogy egy 100LE motor frankó egy szedánba de kevés lesz egy 2 tonnás egyterűbe. Ezalatt azt értem, hogy a gyengébb hardver nem jelent feltétlenül rosszabb telefont. Az összkép és a használhatóság a lényeg.

Azt meg valljuk be a SONY jó telefon, nekem is az van, de azért nem mindig vannak a toppon. Persze mindenki maga dönt.

2016. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huawei p8 litehoz mit szólsz?
2016. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!