Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is belassúl amdroidos...

Nektek is belassúl amdroidos telefonotok, ha tisztogatjátok az alkalmazás előzményeket?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy másnak is használhatatlan módon belassúl-e az Android rendszer, he nem tavolítgatja el az alkalmazásokat az előzményekből.

Nálam sajnos ez a helyzet.

Google Nexus 5 - gyári módosítatlan Android 6.0.1 Marshmallow,



2016. febr. 4. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:

*Nektek is belassUl amdroidos telefonotok, ha NEM tisztogatjátok az alkalmazás előzményeket?


Bocsánat a hibákért!

2016. febr. 4. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól lassul be, ha törölgetsz a memóriából.
2016. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Nállam is le szokott laggolni néha de elég durván általába mikor mindent össze vissza csinálok rajta de próbáld ki ezt szerintem elég jó app felszabaditja a fölösleges tárhelyt van rajta gyorsitás funkció és jó mert nem kapcsol ki semmi olyan dolgod ami hasznos a telón plussz van rajta virusitrtó is [link]
2016. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltem. Ha dilettáns módjára kilövitek a futó vagy chachelt alkalmazásokat, ne csodálkozzatok, ha várni kell rájuk. A vírusirtó meg külön is szánalmas...
2016. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az android ram/chace kezelése olyan,hogy a memóriában hagyja az alkalmazásokat. Nah ha te törlöd/felszabadítot a memóriát,akkor azok onnan szépen eltűnnek,és akkor újra az elejéről kell betöltenie mindent a telefonnak..

Illetve ezek a tisztító alkalmazások nevetségesek... 4 gb a belső memóriája a telefonomnak,lefuttatom a tisztítást,és kiírja,hogy 250 mb szemetet távolított el. Azaz ha 10 napig nem tisztítanám a telefont,akkor 2,5gb szemét lenne benne?!?! :D

Illetve,ha nem rootolt az eszköz,akkor kitakarítod a ram-ot,betöltöd az alkalmazást(gagyi lassan mert nem ramból tölti be) de 2 perc múlva megint ottlesz...

A tapaszalatom,hogy ezek a app killer alkalmazások semmit nem érnek.

2016. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem hiszek az ilyen alkalmazásokban!


Én a tiszta módosítatlan naprakész rendszerben hiszek, amihez nem szükségesek külső ,,tisztitó" és antivírus appok! Sőt a görcsös alkalmazás előzmények törölgetését sem látom jónak, mivel a hattérfolyamatokat és memóriát a rendszer kezeli automatikusan!


Ám sajnos mégis azt kellett észrevegyem, hogy belassúl egy idő után a telefonom, és csak ha mindent előzményt eltávolítok akkor áll helyre!


Lehet köze van ahhoz, hogy bekapcsoltam a tárhely titkosítást?...

2016. febr. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!