Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen elegem van a telefono...

Teljesen elegem van a telefonomból egyszerűen nem tudom már, hogy mi a baja. Help?!

Figyelt kérdés
Samsung s5230-as telefonom van. Letöltöttem direkt erre a telefonra való java játékokat. És átküldöm gépről telefonra a telefonom erre is azt írja ki, hogy nem támogatott a fájl. Most már komolyan nem értem? Most ha beviszem a boltba lehet ezzel a problémával kiröhögnek. Mi lehet a gond? Valami beállítás kell vagy mi? Komolyan nem értem már...:S
2010. márc. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

1. ki kell csomagolni

2. ha ki van csomagolva vagy alapból úgy töltötted le, valószínű nem Samsung

3. Ha az előző 2 lépés hamis, akkor a témákhoz rakd a telepítőt

2010. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem át kell küldeni hanem fel kell "telepíteni". Nálam nokiánál ez úgy működött hogy a nokia PC suite-al egy külön erre a célra készített telepítővel fel lehetett a mobra tenni a játékot.
2010. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kilett bontva és átraktam a telefonra. Gondolom a telefonon telepítem föl de, hogy csináljam ha azt írja ki, hogy a fájl nem támogatott?

Amúgy innen töltöttem le:

[link]

És ez erre a telefon típusra van.

2010. márc. 29. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

regisztrálj és mindent megtudsz:

[link]

2010. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!