Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Híváslistáról törölt számot...

Híváslistáról törölt számot vissza tudok keresni?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy telefonszámra, amiről tavaly hívtak, de pontosan azt sem tudom, hogy melyik hónapban. Valahogy vissza tudom szerezni, ha a telefonomról már kitöröltem a híváslistát? Nem gondoltam, hogy szükségem lesz rá, és elfelejtettem lementeni. Gondolom a szolgáltató tud adni híváslistát, de necces, mivel nem tudom a hónapot sem... Fontos lenne. Köszönöm szépen előre is!

2016. febr. 5. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A szolg. csak az általad hívott számokat listázza ki. Felejtsd el a számot (ja, az már megtörtént :)) És ha akarod, el is kezdheted backupolni a híváslistát a jövőre nézve.
2016. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval nem tudom sehogy visszaszerezni a számot.. Köszi a választ!
2016. febr. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!