Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan telefon, ami...

Létezik olyan telefon, ami folyamatos használat mellett kibírja egy töltéssel egy hétig?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne! :D
2016. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Okostelefonbol sajnos nem.
2016. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudnának csinálni. De ahhoz legalább 2x-3x vastagabbnak kellene lennie a telefonnak. Abba meg inkább ne gondoljunk bele.
2016. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Ahogy nő a kijelző és a felbontása meg úgy általában erősödnek a hardware-ek úgy a fogyasztás is megnő ami az üzemidő rovására megy.A kisebb kijelzőjű telefonokba meg kisebb akkumulátort is raknak így azoknak se lesz hosszabb sokkal.
2016. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne létezne! Mivel nem írta, hogy milyen típusú telefon, én mondok 1-et. Pl: Nokia 32xx-es széria.
2016. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent a folyamatos használat egyfolytában,játszol rajta ,zenét halgatsz rajta,és netezel ,mert akkor nincs ,

Én viszont 1 töltésel 5-6 napot bir ki lenovo A5000 telefonom igaz én játszom rajta ,max zenét halgatok rajta azt is csak 1 órát,és erős akumlátor müködik bene 4000mh néha mesét néz rajta a lányom ,és felesleges alkalmazások sem futnak rajta .mert az elején letiltotam töröltem őket.

2016. febr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A telefont én telefonálásra, fényképezésre, zenehallgatásra használom, másra nagyon nem, ezért teljesen lényegtelen, hogy az okos-e. Szimplán szeretnék egy olyat venni, ami nem döglik meg két nap alatt a képernyő energiaigényében.
2016. febr. 6. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Értem, de még régebbi gagyi telefonok, amik nagyon keveset fogyasztanak, azoknál is mondjuk 4 nap a nagyon maximum, az is úgy, ha alig használod!
2016. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Oukitel K10000 :D Az egyetlen okostelefon, ami 10 napos üzemidejű :D


Amúgy értelmes telefont, ami kibírja 1 hétig, olyat nem találsz. Jelenleg fejlesztenek egy lítium-oxigénes akkumulátort, ami a li-ionos teljesítményének ötszöröse, de ez nem mostanában fog forgalomba kerülni.


Az átlag aksiidő 1 nap, de ha ügyes vagy, akkor 2. Ennél többet használat mellett nem lehet várni egy okostelefontól.

2016. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálam a gigabyte tuku t2 is kibrja 2-3 napig használat mellett, úgyhogy nem hiszem, hogy számomra a mostani mobilkínálatból nehéz lenne normális, nagy üzemidejű telefont összeszedni. Az utolsó válaszoló által írt telefon nálam kb két hétig is meg lenne egy töltéssel használat mellett :D
2016. febr. 6. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!